top of page

Nasza firma wyróżnia się filozofią handmade, która stanowi serce i duszę naszej działalności. Każdy produkt jest starannie wykonany, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowej jakości. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i dbamy o to, aby nasze produkty były zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. Każdy element naszej oferty niesie ze sobą autentyczność, wyjątkowość i niepowtarzalność, co doceniają nasi zadowoleni klienci.

FILOZOFIA HANDMADE

Łóżka i materace JMB od prawie 50 lat produkowane są na miejscu, w pomorskich zakładach produkcyjnych, przez lokalnych pracowników, którzy swoją pracę traktują jak pasję i wkładają w nią całe serce. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście serii produktów łóżek oraz materacy, które dostępne są zarówno dla klienta biznesowego, jak i odbiorcy indywidualnego. Posiadamy sieć sklepów firmowych. Nasze produkty są również dostępne w ekskluzywnych salonach sprzedaży JMB Design.

PASJA I TRADYCJA

Skład i budowa naszych produktów, to oryginalna receptura opracowana na kanwie długoletniego doświadczenia i stale pogłębianej wiedzy o zdrowym śnie. Produkowanie łóżek i materacy na zamówienie, pod konkretne potrzeby klienta, daje nam powód do nieustannego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom, dostarczając produkty najwyższej jakości.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Podjęliśmy się także zadania wytwarzania specjalistycznych materacy do kój okrętowych, do których uzyskaliśmy niezbędne międzynarodowe certyfikaty. Zapewniają one nie tylko komfort snu dla zmęczonych marynarzy, ale również zdrowie i bezpieczeństwo w trudnych morskich warunkach. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, jak i w całej Europie dostarczających tego typu produkty. Już prawie pół wieku współpracujemy z firmami z branży hotelarskiej oraz turystycznej w całej Europie, które zaopatrzyliśmy w tym czasie w tysiące naszych produktów.

ROZUMIEMY POTRZEBY BIZNESU

KONTAKT

Wysyłając formularz zgłoszeniowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest JMB z siedzibą w Wejherowie, ul. Stolarska 3 Więcej o tym, jak chronimy Twoje dane. znajdziesz w polityce prywatności.

Formularz Kontaktowy

Dziękujemy za zgłoszenie!

O Nas - Hero.jpg

MARKA Z TRADYCJĄ

JMB to polska marka z wieloletnią tradycją na rynku. Jej początki sięgają aż 1974 roku.

bottom of page