top of page

Wszystkie bazy do łóżek hotelowych dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają doskonały komfort snu. Oferujemy szeroki wybór tkanin obiciowych, wybarwień nóżek oraz dodatków w postaci kółek i łączników, co pozwala stworzyć łóżko kontynentalne na miarę potrzeb Twojego klienta. Skomponuj niepowtarzalne łóżko hotelowe, które podkreśli prestiż Twojego obiektu i zadowoli najbardziej wymagających gości. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

BAZY

NASZE REALIZACJE

Nieustannie modernizujemy portfolio naszych produktów, wykorzystując osiągniecia współczesnej nauki bogatą ofertę dostawców tkanin, wkładów i innych komponentów materacowych.

Łóżko ST to niskobudżetowe rozwiązanie o wysokim standardzie. To jednoczęściowe łóżko o solidnej konstrukcji drewnianej z wbudowanym materacem bonnellowym lub kieszeniowym. Idealne do zastosowania w ośrodkach kolonijnych, wczasowych i pensjonatach.

 

Nasze Materace MP niwelują uciążliwą przerwę między materacami. Doskonale sprawdzają się w przypadku łączenia dwóch pojedynczych łóżek lub jako ochronna nakładka na materac. Dostępne są w czterech grubościach: 1 cm, 3 cm, 5 cm i 10 cm, aby spełnić potrzeby Twojego obiektu.

 

Dodatkowo, oferujemy dwa trudnopalne pokrowce do wyboru - z tkaniny VIOLA FR w beżowym kolorze lub z tkaniny BOLOGNE FR w białym kolorze.

ŁÓŻKO ST & MATERAC MP

Lozka - Hero-min.jpg

ŁÓŻKA HOTELOWE

Poznaj ofertę baz i szczytów dedykowanych branży hotelarskiej.

Nasze dostawki hotelowe to praktyczne rozwiązanie, które zapewni dodatkowe miejsce do spania dla Twoich gości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidny metalowy stelaż i listwy sklejkowe sprężynujące sprawiają, że cała konstrukcja jest bardzo trwała i wygodna dla gości.

DOSTAWKI HOTELOWE

Prosty stelaż zapewniający wygodne miejsce do spania dla dwóch osób. Dostępny z materacem Vito o wysokości 16 cm.

 

Występuje w dwóch rozmiarach:

  1. 80 cm × 200 cm

  2. 90 cm × 200 cm

KONTAKT

Wysyłając formularz zgłoszeniowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest JMB z siedzibą w Wejherowie, ul. Stolarska 3 Więcej o tym, jak chronimy Twoje dane. znajdziesz w polityce prywatności.

Formularz Kontaktowy

Dziękujemy za zgłoszenie!

Szczyty do łóżek hotelowych to doskonały sposób na dodanie stylu i charakteru do Twojego obiektu. Oferujemy szeroki wybór szczytów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, w wielu kolorach i teksturach do wyboru. Nasze szczyty są wykonane z płyty meblowej, w całości obitej pianką i tapicerowanej tkaniną obiciową, dostępne w różnych rozmiarach i grubościach. Dodatkowo, gwarantujemy pełną elastyczność w wyborze modeli szczytów, które można dopasować pod wybrane łóżko lub zamontować na ścianie. Oferujemy ponad 2000 kolorów tkanin, dzięki czemu możesz wybrać idealny szczyt do swoich łóżek hotelowych. Istnieje także możliwość wyboru tkanin FR (trudnopalnych). Wszystkie nasze szczyty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zapewniają doskonały komfort snu. Oferujemy również możliwość montażu puszek pod przewody elektryczne i gniazdka, aby sprostać wszelkim wymaganiom Twojego hotelu.

SZCZYTY

bottom of page